Produkty

Hypotéky:

Spolupracujeme se všemi bankami, které působí na našem trhu. Díky tomu vám můžeme nabídnout široké portfolio hypotečních úvěrů.

Naši specialisté jsou schopni kvalifikovaně posoudit váš záměr a předložit několik variant k jeho financování, následně pomoci s výběrem nejvhodnější varianty.

Díky historicky realizovaným objemům našich poradců v minulých letech, jsme schopni vyjednat nižší úrokové sazby a slevy na bankovních poplatcích.

 

Refinancování hypotéky:

Kdy je refinancování hypotéky výhodné?

Refinancování hypotéky se vyplatí vždy, když výhody z nové hypotéky budou větší, než náklady na její vyřízení. Hlavním přínosem refinancování hypotéky je obvykle nižší úroková sazba – průměrné snížení úrokové sazby při refinancování hypotéky bývá přibližně 0,5% oproti původní nabídce Vaší stávající hypoteční banky.

Proč naše služby zcela bezplatné?

Makléřství, ať už hypoteční či pojišťovací, pracuje na provizním systému. Za každého klienta, kterého sami obsloužíme, jsme placeni příslušným partnerem. Pro klienta jsou tedy naše služby zcela bezplatné.

Vedle hypotečních úvěrů můžete k financování Vaší nemovitosti využít i stavební spoření.

V mnoha případech je vhodná i kombinace těchto produktů. Nemáte-li stavební spoření zatím uzavřené, rádi Vám s jeho založením pomůžeme.

Vedle hypotečních úvěrů můžete k financování Vaší nemovitosti využít i stavební spoření. V mnoha případech je vhodná i kombinace těchto produktů. Nemáte-li stavební spoření zatím uzavřené, rádi Vám s jeho založením pomůžeme.